Basisschoolleerlingen halen geld op met sponsorloop voor Stichting Vrienden van Bravis

Leerlingen van basisschool De Kreek uit Bergen op Zoom hebben vorig jaar met een sponsorloop een indrukwekkend bedrag van €3000 opgehaald voor de Stichting Vrienden van het Bravis Ziekenhuis. Met dit geld heeft de stichting een digitale spelletjeswand gekocht voor afdeling Kind & Jeugd in Bergen op Zoom.

Basisschoolleerlingen BoZ spelletjeswand K&J.jpg

Op deze spelletjeswand staan educatieve spelletjes. Kinderen die opgenomen liggen in ons ziekenhuis, kunnen zo afleiding zoeken tijdens hun opname. “Afdeling Kind & Jeugd mocht zelf iets kiezen van het opgehaalde bedrag” vertelt Nicolle Verbaten, lid van de Vrienden van Bravis. “Begin vorig jaar hebben we aan de polikliniek Kindergeneeskunde ook een spelletjeswand geschonken. Dat was een dusdanig groot succes, dat de verpleegafdeling voor dezelfde wand heeft gekozen.”

Onlangs kwamen vier leerlingen van basisschool De Kreek langs om de spelletjeswand te overhandigen. De afdeling heeft een feestelijk tintje aan deze overhandiging gegeven en de leerlingen een interessante rondleiding gegeven.

Ook op andere afdelingen
In de polikliniek Kindergeneeskunde en op de polikliniek KNO hangen sinds dit jaar soortgelijke spelletjeswanden, die ook door de Stichting Vrienden van het Bravis ziekenhuis zijn geschonken.

Op de groepsfoto is te zien (van links naar rechts): Ravanne van Wanrooij (medisch pedagogisch zorgverlener), de vier leerlingen van basisschool De Kreek, Nicolle Verbaten (Vrienden van het Bravis ziekenhuis) en Lieke Graumans-Ambagts (leerkracht basisschool De Kreek)